Wybór Suchej Karmy Dla Kotów

  • Witamy! Czym karmicie swoje kotki? Chyba próbowaliśmy już wszystkich firm! Podobają mi się wartość odżywczą Cat’s Meal i cena też jest dobra! Czy ktoś jeszcze próbował? Jakieś przemyślenia?
  • Nigdy nie kupiłem Cat’s Meal, ale właśnie przyjrzałem się etykiecie. Składniki wyglądają na dobre. Chyba lepiej jest dawać swoim kotom puszkowane jedzenie na główne danie i suche jedzenie jako przekąski. Suche jedzenie posiada dużo węglowodanów, które nie są kotom potrzebne. Zrobiłem solidne badanie tematu suchego pożywienia dla kotów; Rozmawiałem również z wieloma dietetykami ds. kotów.

Niszczy swoją obrożę

  • Witam wszystkich! Mam siedmio miesięcznego psa, który zepsuł już swoje dwie skórzane obroże i dwie nylonowe. Czy ktoś może polecić mocną obrożę? Nie chcę zakładać mu uprzęży, ale kończą mi się pomysły. Dzięki za pomoc.
  • Najlepiej jeśli nauczysz swojego psa, aby nie niszczył obroży. Istnieje wiele książek z pomocą (wybierz którąś gdzie jest opisana metoda bez używania przemocy). Jeśli nie czujesz się na siłach, aby przeprowadzić trening z psem, zgłoś się do specjalisty (twój weterynarz powinien kogoś polecić).
Zawartość